Archiv – 2018

VÝSLEDKY FINÁLE

Kategorie A
1. místo: Klára Šenkýřová
2. místo: Ondřej Machů
3. místo: Erik Stoklasa
Kategorie B
1. místo: Ondřej Cach
2. místo: Mateusz Wojnarowicz
3. místo: Dominik Imrich

VÝSLEDKY KRAJSKÝCH KOL

Kraj Kategorie Umístění Soutěžící
Hl. m. Praha A 1. David Doležal
Hl. m. Praha A 2. Kryštof Havránek
Hl. m. Praha A 3. Martin Sitina
Hl. m. Praha B 1. Julia Plotniková
Hl. m. Praha B 2. Tomáš Stránský
Liberecký A 1. Vojtěch Jungmann
Liberecký A 2. Kateřina Novotná
Liberecký A 3. Eliška Pavlová
Liberecký B 1. Vítězslav Kříž
Liberecký B 2. Martin Procházka
Liberecký B 3. Aneta Richterová
Jihomoravský A 1. Bohumil Ostrý
Jihomoravský A 2. Karel Cveček
Jihomoravský A 3. Martin Toman
Jihomoravský B 1. Anna Melicherová
Jihomoravský B 2. Mattia DiBartolo
Jihomoravský B 3. Martin Vybíral
Zlínský A 1. Ondřej Machů
Zlínský A 2. Tomáš Vlček
Zlínský A 3. Diana Merčáková
Zlínský B 1. Leoš Husar
Zlínský B 2. Klára Matušů
Zlínský B 3. Marie Kuželová
Královéhradecký A 1. Adam Holda
Královéhradecký A 2. Jack Lenihan
Královéhradecký A 3. Jan Martínek
Královéhradecký B 1. Valentina Tomšů
Královéhradecký B 2. Luboš Jánský
Královéhradecký B 3. Kateřina Kopecká
Pardubický A 1. Tomáš Bezděk
Pardubický A 2. Matěj Rychnovský
Pardubický A 3. Jiří Richtr
Pardubický B 1. Ondřej Cach
Pardubický B 2. Vít Šimek
Pardubický B 3. Jakub Špelda
Jihočeský A 1. Erik Stoklasa
Jihočeský A 2. Klára Šenkýřová
Jihočeský A 3. Alice Válová
Jihočeský B 1. Jakub Vrzal
Jihočeský B 2. Petr Henzl
Jihočeský B 3. Jakub Dvořák
Vysočina A 1. Jakub Mašek
Vysočina A 2. Michal Sklenář
Vysočina A 3. Jitka Polnická
Vysočina B 1. Kristýna Tulisová
Vysočina B 2. Tomáš Fanta
Vysočina B 3. Michal Vlček
Plzeňský B 1. Nikol Strejcová
Plzeňský B 2. Tereza Mrázová
Olomoucký A 1. Jan Hejl
Olomoucký A 2. Marie Vacková
Olomoucký A 3. Karolína Lolková
Olomoucký B 1. Ondřej Janečka
Olomoucký B 2. Martin Kudel
Olomoucký B 3. Martina Brabcová
Středočeský A 1. Tomáš Havránek
Středočeský A 2. Jiří Richter
Středočeský A 3. Jakub Lupa
Středočeský B 1. Radoslav Hašek
Středočeský B 2. Marek Benda
Středočeský B 3. Vojtěch Vais
Ústecký A 1. Tomáš Buchbauer
Ústecký A 2. Matěj Chalupa
Ústecký A 3. Viktor Pistovčák
Ústecký B 1. Roman Růžička
Ústecký B 2. Pavel Kyselka
Ústecký B 3. Dušan Pšenička
Moravskoslezský A 1. Ivana Pokorná
Moravskoslezský A 2. Tomáš Černý
Moravskoslezský A 3. Matěj Řepka
Moravskoslezský B 1. Radomír Čech
Moravskoslezský B 2. Mateusz Wojnarowicz
Moravskoslezský B 3. Jana Zavadilová
Karlovarský A 1. Tereza Drahorádová
Slovensko-Kraj východ A 1. Dominik Lukáč
Slovensko-Kraj východ A 2. Zuzana Kozárová
Slovensko-Kraj východ A 3. Sophia Horňáková
Slovensko-Kraj východ B 1. Dominik Imrich
Slovensko-Kraj východ B 2. Matej Hakoš
Slovensko-Kraj východ B 3. Marian Koval
Slovensko-Kraj stred A 1. Matej Mazur
Slovensko-Kraj stred A 2. Jan Plachý
Slovensko-Kraj stred A 3. Michal Štefanec
Slovensko-Kraj stred B 1. Juraj Vasek
Slovensko-Kraj stred B 2. Marek Klimo
Slovensko-Kraj stred B 3. Michal Krajcovic
Slovensko-Kraj západ A 1. Michal Truban
Slovensko-Kraj západ A 2. Katka Jancovicova
Slovensko-Kraj západ A 3. Patrik Rapavý
Slovensko-Kraj západ B 1. Magdálena Bellayová
Slovensko-Kraj západ B 2. Silvia Lelovicsová
Slovensko-Kraj západ B 3. Vanessa Čančinová