Krajské kolo

Postupující do krajského kola

Seznam postupujících už je konečný. Najdete ho po kliknutí na následující odkaz:

Propozice

Propozice pro krajská kola najdete zde.

Odevzdávání souborů

Soubory se budou nahrávat na online úložiště. Více informací najdete zde.

Termíny a místa krajských kol


  Kraj Datum Místo Kontaktní osoba Kontakt
Královéhradecký kraj 20. 3. 2017 Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř, Lužická 423 Jana Vosáhlová vosahlova@goajaro.cz
Moravskoslezský kraj 23. 3. 2017 Mendelova střední škola – Obchodní akademie, Dukelská 350, 742 42 Šenov u Nového Jičína Blanka Kozáková blanka.kozakova@kvic.cz
Středočeský kraj 23. 3. 2017 Střední odborná škola informatiky a spojů, Jaselská 826, 280 90 Kolín, první patro, budova B, učebna B2 a B3 Hynek Kohout hynek.kohout@soskolin.cz
Zlínský kraj 23. 3. 2017 Střední průmyslová škola Otrokovice, tř. Tomáše Bati 1266, 765 02 Otrokovice, pavilon A, 3. patro, místnosti č. 328 a 329 od 8:30 hod.
Doprava: z nádraží ČD Otrokovice autobusem č. 55 na konečnou – Štěrkoviště
Miroslav Hubáček hubacek@spsotrokovice.cz
Pardubický kraj 29. 3. 2017 DELTA – Střední škola informatiky a ekonomie, Základní škola a Mateřská škola s.r.o., Ke Kamenci 15, Pardubice Jiří Formánek info@delta-skola.cz
Kraj Vysočina 29. 3. 2017 Základní škola Nové Město na Moravě, Vratislavovo náměstí 124, 59231, učebna UVT1, 1. patro Miroslav Sláma slamamiroslav@outlook.com
Jihočeský kraj 28. 3. 2017 Gymnázium, České Budějovice, Česká 64, učebna IVT1, 1. patro Miroslav Kotlas mkotlas@gymceska.cz
Plzeňský kraj 30. 3. 2017 Národních mučedníků 141, Klatovy Učebna ICT Karel Rejthar rejcom@centrum.cz
Karlovarský kraj
Ústecký kraj 27. 3. 2017 Věra Minaříková minarikova@gymtce.cz
Hl. m. Praha 20. 3. 2017 Základní škola Červený Vrch, Alžírská 680/26, Praha Miroslav Dvořák dvorak@zscvrch.cz
Jihomoravský kraj 31. 3. 2017 Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictí Brno, příspěvková organizace; Čichnova 182/23, 624 00 Brno Ing. Irena Uluçay irena.ulucay@cichnovabrno.cz
Olomoucký kraj 22. 3. 2017 Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3, 751 52 Ing. Libor Zámecký zamecky@gjb-spgs.cz
Liberecký kraj ZŠ Vrchlického 17, Liberec; Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec II, Truhlářská 360/3, příspěvková organizace Zuzana Henychová, Josef Beran zuhe@vrchlickeho.cz, beran.josef@sslbc.cz