Nominovaní do KK

Nominovaní do krajského kola – průběžné výsledky

V následujícím seznamu najdete soutěžící nominované do krajských kol. Všichni žáci a studenti ze seznamu jsou postupující do krajských kol.
Účast v krajském kole musí koordinátor potvrdit v následujícím formuláři:

Odkaz na formulář pro potvrzení účasti v krajském kole


 

Kategorie A

ID školy Jméno školy Jméno soutěžícího Účast potvrzena
Hlavní město Praha
133A Základní škola Rakovského v Praze 12 VojFor407 VI.A Ano
180A ZŠ a MŠ Červený vrch MikBor2298 9.D Ne
180A ZŠ a MŠ Červený vrch DavKam2304 9.D Ne
Jihočeský kraj
142C Gymnázium, České Budějovice, Česká 64 PetNov2760 3.E Ano
142C Gymnázium, České Budějovice, Česká 64 MatRad Ano
Jihomoravský kraj
155B Základní škola a mateřská škola, Blížkovice, okr. Znojmo příspěvková   organizace MarKri1271 9. Ano
155B Základní škola a mateřská škola, Blížkovice, okr. Znojmo příspěvková   organizace LukVan1272 9. Ano
177B Základní škola a Mateřská škola   Kunštát, příspěvková organizace TomHun2841 6 Ano
177B Základní škola a Mateřská škola   Kunštát, příspěvková organizace KarTru2840 9 Ano
176A Základní škola a mateřská škola   města Olešnice, příspěvková organizace MatVal2839 7 Ano
169B Základní škola Rosice, příspěvková organizace IvoMat2488 IX. A Ano
Karlovarský kraj
136K Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, p.o. TerDra2398 9. Ne
136K Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, p.o. EliApj1580 9. Ne
Kraj Vysočina
128J Základní škola Žďár nad Sázavou, Komenského 2 JirKol2270 9.A Ano
128J Základní škola Žďár nad Sázavou, Komenského 2 VitBal2269 8.b Ano
128J Základní škola Žďár nad Sázavou, Komenského 2 LukZ Ano
101J Základní škola Nové Město na Moravě DanKut676 9.C Ano
101J Základní škola Nové Město na Moravě VerSmo663 9.C Ano
165J Gymnázium Vincence Makovského Nové Město na Moravě MicSta2584 4.A Ano
165J Gymnázium Vincence Makovského Nové Město na Moravě LukSte2587 4.A Ano
181J Soukromé gymnázium AD FONTES, o. p. s., Jihlava AdaRyc2638 kvarta1 Ano
181J Soukromé gymnázium AD FONTES, o. p. s., Jihlava KarDvo2632 kvarta1 Ano
192 ZŠ a MŠ Strážek, příspěvková organizace JanPav3665 IX. Ano
192 ZŠ a MŠ Strážek, příspěvková organizace AlePav3666 IX. Ano
Královéhradecký kraj
189H Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Nový Bydžov PetMal3677 1. C Ano
189H Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Nový Bydžov LenSed3674 2. C Ano
113H Základní škola a Mateřská škola, Radvanice, okres Trutnov FilKna410 9. Ano
113H Základní škola a Mateřská škola, Radvanice, okres Trutnov JanSte409 8. Ano
106H Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř MarPil716 Kvarta Ano
152H CoderDojo Náchod – Jazykové centrum LiNK RadKub1088 9. rocník Ano
152H CoderDojo Náchod – Jazykové centrum LiNK ZdeBal1089 7. rocník Ano
152H CoderDojo Náchod – Jazykové centrum LiNK JarNem2851 Ano
Liberecký kraj
116L Základní škola, Liberec, Oblačná 101 15, příspěvková organizace TomKel888 8.B Ano
116L Základní škola, Liberec, Oblačná 101 15, příspěvková organizace TomNov133 9. B Ano
116L Základní škola, Liberec, Oblačná 101 15, příspěvková organizace MarMar59 Ano
103L DOCTRINA ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA AnnJun44 7. Ano
Moravskoslezský kraj
163A ZŠ Nový Jičín Komenského 66 p.o. TomJur3086 9. Ano
163A ZŠ Nový Jičín Komenského 66 p.o. EliMac2580 9.B Ano
163A ZŠ Nový Jičín Komenského 66 p.o. FilMer1326 9.B Ano
120T Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, příspěvková organizace MagJur3047 2.C Ano
120T Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, příspěvková organizace JulSmo522 2.C Ano
Olomoucký kraj
151M Gymnázium, Olomouc – Hejčín ProOnd3342 3.A8 Ano
151M Gymnázium, Olomouc – Hejčín KatNoh3360 3.B8 Ano
166M Základní škola pro žáky s poruchami učení a mateřská škola logopedická Schola Viva o.p.s. AdaKam3654 8.B Ano
166M Základní škola pro žáky s poruchami učení a mateřská škola logopedická Schola Viva o.p.s. Hanes Ano
166M Základní škola pro žáky s poruchami učení a mateřská škola logopedická Schola Viva o.p.s. JanGol3653 8.B Ne
Pardubický kraj
134E Základní škola Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim AdrStr390 9 Ano
134E Základní škola Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim PetKla399 9 Ano
134E Základní škola Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim OndMih385 9 Ano
119E ZŠ Pardubice Polabiny 1 BarCer714 9.C. Ano
119E ZŠ Pardubice Polabiny 1 DavRyb744 8.C Ano
119E ZŠ Pardubice Polabiny 1 DavBub2483 Ano
157E Základní škola Pardubice-Polabiny, Prodloužená 283 MilKla1632 8. A Ne
157E Základní škola Pardubice-Polabiny, Prodloužená 283 TomKal1453 8. A Ano
109E Základní škola a Mateřská škola Rosice, okres Chrudim OndChy46 9. Ano
109E Základní škola a Mateřská škola Rosice, okres Chrudim JirHan45 9. Ano
127E Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy JakMar1456 8.B Ano
127E Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy DanKra1007 8.A Ano
146E Gymnázium Pardubice, Dašická 1083 MatKre2257 kvarta B Ne
146E Gymnázium Pardubice, Dašická 1083 SamKmo832 9 B Ne
188E Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590 KatDuf3562 7.P Ne
Plzeňský kraj
105P 16.ZŠ a MŠ Plzeň, příspěvková organizace RudKal943 8.A Ano
105P 16.ZŠ a MŠ Plzeň, příspěvková organizace LilSla2886 9.A Ano
105P 16.ZŠ a MŠ Plzeň, příspěvková organizace DinTar941 9.A Ano
Středočeský kraj
126S Gymnázium Mladá Boleslav MarCou336 Kvarta A Ano
126S Gymnázium Mladá Boleslav EvaZac346 kvarta-A Ano
126S Gymnázium Mladá Boleslav JanTyr429 Ano
125S Základní škola Vrané nad Vltavou OliMuc2835 7. A Ano
125S Základní škola Vrané nad Vltavou FilKol2812 7. A Ano
125S Základní škola Vrané nad Vltavou MarKra2806 Ano
Ústecký kraj
147U ZŠ s rozšířeným vyučováním cizích jazyků Metelkovo náměstí Teplice MicKri1302 7.A Ano
147U ZŠ s rozšířeným vyučováním cizích jazyků Metelkovo náměstí Teplice BarZac1060 7.A Ano
146U Gymnázium Teplice TheTvr2960 1.A Ano
Zlínský kraj
108Z Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín LukDul2350 tercie Ano
108Z Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín KarMik649 kvarta Ano
108Z Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín JanNaj2495 kvarta Ano

 

Kategorie B

ID školy Jméno školy Jméno soutěžícího Účast potvrzena
Hlavní město Praha
154A Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299 MarKno1421 2.F Ano
154A Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299 FilLin1318 2.F Ano
138A Vyšší odborná škola pedagogická a sociální, Střední odborná škola pedagogická a Gymnázium, Praha 6, Evropská 33 VerBob1225 3.A Ne
138A Vyšší odborná škola pedagogická a sociální, Střední odborná škola pedagogická a Gymnázium, Praha 6, Evropská 33 SimHab1219 3.A Ne
186A SPŠE V Úžlabině JirRic3535 I1D Ano
186A SPŠE V Úžlabině PatBra3534 I3C Ano
124A Gymnázium Christiana Dopplera VojTom3078 6. J Ano
195A Smíchovská střední průmyslová škola VojJun3693 Ano
Jihočeský kraj
142C Gymnázium, České Budějovice, Česká 64 MicPar Ano
142C Gymnázium, České Budějovice, Česká 64 JolPla3487 5.E Ano
139A Střední škola spojů a informatiky Tábor OndSas3525 IT1 Ano
139A Střední škola spojů a informatiky Tábor MarChm807 IT1 Ano
140C Základní škola a Gymnázium Vodňany VacHer3162 3.VG Ano
140C Základní škola a Gymnázium Vodňany MicKut3143 3.VG Ano
140C Základní škola a Gymnázium Vodňany VacVes3092 2.VG Ano
162C Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308 JanKas1548 Kvinta Ano
162C Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308 EliMou2011 kvinta Ano
162C Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308 MicBou1433 sexta Ano
Jihomoravský kraj
149B Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace JirPok1943 sexta Ano
149B Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace VojVar1942 sexta Ano
114B Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace KlaMrn146 3. AK Ano
114B Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace DanSlo110 3.AK Ano
153B Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko, příspěvková organizace DomPet1437 E2 Ano
153B Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko, příspěvková organizace MilNej1438 E2 Ano
Kraj Vysočina
165J Gymnázium Vincence Makovského Nové Město na Moravě TerKla1497 6. A Ano
165J Gymnázium Vincence Makovského Nové Město na Moravě VerBor1500 6. A Ano
145J Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou LukBri1250 3I Ano
145J Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou VojKor1248 3I Ano
145J Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou MarKos1253 Ano
168J VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou JanCer3633 3.DE Ano
172J Gymnázium a Střední odborná škola, Moravské Budějovice, Tyršova 365 AleCec2848 4.A Ne
172J Gymnázium a Střední odborná škola, Moravské Budějovice, Tyršova 365 JakKub2845 4. A Ne
174J Katolické gymnázium Třebíč Lucie Malachová Ne
174J Katolické gymnázium Třebíč EvaFel1742 2. A Ano
174J Katolické gymnázium Třebíč BarSta1728 2.A Ano
174J Katolické gymnázium Třebíč JirNeu1837 2.A Ano
181J Soukromé gymnázium AD FONTES, o. p. s., Jihlava DanKub2701 sexta2 Ano
181J Soukromé gymnázium AD FONTES, o. p. s., Jihlava MarKoc2700 sexta2 Ano
Královéhradecký kraj
106H Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř JanMar2577 5.P Ano
106H Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř PetVal1110 2.A Ano
106H Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř JanSra1260 2.A Ano
148H První soukromé jazykové gymnázium JirMat839 5. G Ano
148H První soukromé jazykové gymnázium KatNav845 5.G Ano
148H První soukromé jazykové gymnázium KarKop918 4.G Ano
152H CoderDojo Náchod – Jazykové centrum LiNK JakSyr1087 kvinta Ano
152H CoderDojo Náchod – Jazykové centrum LiNK PetKoh2852 prvák Ano
Liberecký kraj
167L Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace AleAda2327 2.D Ano
167L Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace JakSte2244 3.D Ano
167L Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace TomSvo2508 Ano
160L STŘEDNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA,Liberec,Na Bojišti 15,  příspěvková   organizace JakVoj1290 D1 Ano
160L STŘEDNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA,Liberec,Na Bojišti 15,  příspěvková   organizace LukFir1265 D3 Ano
123L Gymnázium, Frýdlant, Mládeže 884, příspěvková organizace JerKri158 septima Ne
123L Gymnázium, Frýdlant, Mládeže 884, příspěvková organizace MarMra161 Septima Ne
Moravskoslezský kraj
130T Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace MatWoj683 7.A Ano
130T Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace VojKuc1911 3. D Ano
122T Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek,   příspěvková organizace LukHor1040 2.IT Ano
122T Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek,   příspěvková organizace FilLan1031 2.IT Ano
120T Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, příspěvková organizace FilZik2781 4. A Ano
120T Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, příspěvková organizace MarMas548 3.A Ano
110T Střední škola teleinformatiky, Ostrava, p.o. TomZel2059 3.C Ne
110T Střední škola teleinformatiky, Ostrava, p.o. MatSos2116 1.C Ne
Olomoucký kraj
111M Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3 MarKudl1457 7. Ano
111M Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3 OndJan510 Septima Ano
151M Gymnázium Olomouc – Hejčín MatSko3245 III.B Ano
151M Gymnázium Olomouc – Hejčín MarHal3244 III.B Ano
178M Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Šumperk JonPre3150 TL1 Ano
178M Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Šumperk MilKro3389 E1 Ano
178M Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Šumperk AdaKrn3005 IT1B Ano
Pardubický kraj
132E Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice TomBez509 2.E Ano
146E Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 MatRyc878 6.A Ano
188E Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590 MatDra3540 2.A Ano
188E Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590 MilMen3565 7.P Ano
118E Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová MicJan2277 I21 Ano
118E Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová JanCer263 I21 Ano
132E Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice TomBez509 2.E Ne
159E Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb MatSva1392 I3G Ano
159E Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb JirDos1385 I3.G Ano
Plzeňský kraj
104P Střední škola zemědělská a potravinářská,Klatovy DavSpi40 3.EI Ano
104P Střední škola zemědělská a potravinářská,Klatovy PavVal1396 4.IV Ano
183P SOŠ Stříbro LucStr3197 Ano
183P SOŠ Stříbro MicSta3406 1.D Ano
183P SOŠ Stříbro JakMrn2962 1.D Ano
Středočeský kraj
175S Gymnázium a střední odborná škola pedagogická Čáslav, Masarykova 248 RadPro3520 II. Ano
175S Gymnázium a střední odborná škola pedagogická Čáslav, Masarykova 248 MicBuc3519 IV. Ano
171S SOŠ INFORMATIKY A SPOJŮ A SOU KOLÍN KryKra3642 2TA Ano
171S SOŠ INFORMATIKY A SPOJŮ A SOU KOLÍN PetPro3637 1TB Ano
126S Gymnázium Mladá Boleslav KubHro216 kvinta A Ano
126S Gymnázium Mladá Boleslav KlaKuc253 kvinta B Ano
126S Gymnázium Mladá Boleslav MarSeb215 Ano
Ústecký kraj
164U Gymnázium Teplice JakKra1933 5.A Ano
164U Gymnázium Teplice DanVit3091 7.A Ano
190U Evropská obchodní akademie KlaSin3681 3.E Ano
Zlínský kraj
108Z Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín JakSlo929 G-1 Ano
108Z Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín AdaGbe462 Kvinta Ano
108Z Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín JanCer702 G-3 Ano
144Z Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži MirKot1161 2.B Ne
144Z Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži DavTom1167 2.B Ne
115Z Střední průmyslová škola Otrokovice JanKoc1210 3.A Ano
115Z Střední průmyslová škola Otrokovice KarMac1215 3.A Ano