Postupující

Postupující do krajského kola – neúplný seznam

Seznam není kompletní, bude nejpozději do 12.3. Záznamy nejsou seřazené, své jméno můžeš vyhledat pomocí zkratky Ctrl + F.

Postupující soutěžící do krajského kola jsou:

Marie Kuželová B Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín  marie.kuzelova773@soutezarena.cz
Andrej Udut B SPŠS Betlémská Praha 1 andrej.udut211@soutezarena.cz
Eliška Borková A Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami NMnM eliska.borkova568@soutezarena.cz
Pavel Senický B Gymnázium Teplice, Čs dobrovolců 11 senicky.pavel@soutezarena.cz
Jan Mezírek B Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov jan.mezirek466@soutezarena.cz
Kryštof Macek B Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace krystof.macek969@soutezarena.cz
Jakub Vrzal B Gymnázium, České Budějovice, Česká 64 jakub.vrzal1056@soutezarena.cz
Jakub Mareš A ZŠ a MŠ Červený vrch jakub.mares@soutezarena.cz
Matyáš Mach A Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř matyas.mach@soutezarena.cz
Ema Jalůvková B Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace ema.jaluvkova@soutezarena.cz
Michaela Bečvářová B Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy michaela.becvarova541@soutezarena.cz
Matěj Polák A Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459 matej.polak154@soutezarena.cz
Eva Pelikánová A ZŠ Nové Město na Moravě se specializací na výpočetní techniku eva.pelikanova253@soutezarena.cz
Anna Vonešová A ZŠ a MŠ Strážek, příspěvková organizace anna.vonesova188@soutezarena.cz
Josef Vološin A ZÁKLADNÍ ŠKOLA RAKOVSKÉHO V PRAZE 12 josef.volosin1064@soutezarena.cz
Ha Berkyová B Gymnázium Teplice, Čs dobrovolců 11 berkyova.ha@soutezarena.cz
Iva Gebauerová B Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace iva.gebauerova877@soutezarena.cz
Jakub Musil A ZŠ a MŠ Červený vrch jakub.musil1086@soutezarena.cz
Martin Kudel A Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3 martin.kudel270@soutezarena.cz
Jakub Martásek A ZŠ Ostrava-Michálkovice, U Kříže 28,přísp.org., Ostrava-Michálkovice,71500 jakub.martasek1071@soutezarena.cz
Lubomír Lysek A ZŠ Nový Jičín Komenského 66 lubomir.lysek1072@soutezarena.cz
Tereza Radová A Základní škola Klatovy, Plánická ulice radova.tereza@soutezarena.cz 
Klára Šenkýřová A Gymnázium, České Budějovice, Česká 64 klara.senkyrova274@soutezarena.cz
Tomáš Rothbauer B Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická, České Budějovice, Dukelská 13 tomas.rothbauer948@soutezarena.cz
Tomáš Bezděk A Základní škola Pardubice-Polabiny, Prodloužená 283 tomas.bezdek740@soutezarena.cz
Bohunka Mošová B Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace bohunka.mosova@soutezarena.cz
Michal Košek B Gymnázium Teplice, Čs dobrovolců 11 kosek.michal@soutezarena.cz
Tomáš Kloupar B Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace tomas.koupar925@soutezarena.cz
Mateusz Wojnarowicz A Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace mateusz.wojnarowicz104@soutezarena.cz
Ondřej Cach B Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice ondrej.cach534@soutezarena.cz
Lenka Rajmontová B První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové lenka.rajmontova1051@soutezarena.cz
Adam Holda A Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř adam.holda753@soutezarena.cz
Maxim Pominčuk B Gymnázium Teplice, Čs dobrovolců 11 pomincuk.maxim@soutezarena.cz
Adriana Lisická B Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9 adriana.lisicka1002@soutezarena.cz
Michaela Florianová B Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy michaela.florianova540@soutezarena.cz
Tereza Halová A ZŠ Nové Město na Moravě se specializací na výpočetní techniku tereza.halova267@soutezarena.cz
Jakub Mašek A Gymnázium Žďár nad Sázavou jakub.masek387@soutezarena.cz
Denis Sháněl A ZŠ Polabiny 1 denis.shanel1041@soutezarena.cz
Michal Romba A ZŠ Ostrava-Michálkovice, U Kříže 28,přísp.org., Ostrava-Michálkovice,71500 michal.romba671@soutezarena.cz
Kateřina Ledvinová A ZŠ a MŠ Červený vrch katerina.ledvinova@soutezarena.cz
Marek Balák B Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace marek.balak920@soutezarena.cz
Vojtěch Balcar B Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451 vojtech.balcar913@soutezarena.cz
Jiří Knoflíček A ZŠ a MŠ Strážek, příspěvková organizace jiri.knoflicek191@soutezarena.cz
Martin Mervant A Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř martin.mervant@soutezarena.cz
František Gaube B Gymnázium Teplice, Čs dobrovolců 11 gaube.frantisek@soutezarena.cz
Kateřina Sedlačíková B Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace katerina.sedlacikova319@soutezarena.cz
Tomáš Havránek A ZŠ Týnec nad Sázavou, příspěvková organizace tomas.havranek703@soutezarena.cz
Josef Caha B Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace josef.caha921@soutezarena.cz
Lukáš Chlubna B SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim lukas.chlubna1058@soutezarena.cz
Anežka Kováčová B Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace anezka.kovacova@soutezarena.cz
Martin Palmieri B SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín, Jaselská 826 martin.palmieri180@soutezarena.cz
Petr Havránek A ZŠ Týnec nad Sázavou, příspěvková organizace petr.havranek735@soutezarena.cz
Tereza Mlýnková B Střední průmyslová škola Otrokovice tereza.mlynkova528@soutezarena.cz
Jáchym Fidler A ZŠ a MŠ Červený vrch jachym.fidler@soutezarena.cz
Matěj Blažej B Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace matej.blazej919@soutezarena.cz
Adam Pištora B SPŠS Betlémská Praha 1 adam.pistora1096@soutezarena.cz
Jan Černý A Základní škola Žďár nad Sázavou, Komenského 2 jan.cerny690@soutezarena.cz
Miroslav Vašata A Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř miroslav.vasata@soutezarena.cz
Daniel Rejhon B SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín, Jaselská 826 daniel.rejhon@soutezarena.cz
Michaela Prokopová A Gymnázium Žďár nad Sázavou michaela.prokopova830@soutezarena.cz
Veronika Trödlerová A ZŠ Nové Město na Moravě se specializací na výpočetní techniku veronika.trdlerova140@soutezarena.cz
Radim Hodura B Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace radim.hodura@soutezarena.cz
Jakub Červeňan A Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín jakub.cervenan799@soutezarena.cz
Dominik Filipski A Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3 dominik.filipski@soutezarena.cz
Jana Damková B Gymnázium Teplice, Čs dobrovolců 11 damkova.jana@soutezarena.cz
Vít Janda B Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor vit.janda683@soutezarena.cz
Zuzana Radová A Základní škola Klatovy, Plánická ulice radova.zuzana@soutezarena.cz 
Petr Michale B Střední škola informatiky a právních studií petr.michale933@soutezarena.cz
Iveta Lipovská B Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace lipovska.iveta@soutezarena.cz
Eliška Holzmannová B Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3 eliska.holzmannova526@soutezarena.cz
David Šmíd A ZŠ Polabiny 1 david.smid857@soutezarena.cz
Denis Králík B Střední škola informatiky a právních studií denis.kralik675@soutezarena.cz
Luboš Jánský B Gymnázium Nový Bydžov, Komenského 77 lubos.jansky856@soutezarena.cz
Adam Mandík B Gymnázium Teplice, Čs dobrovolců 11 mandik.adam@soutezarena.cz
Anežka Nováčková B Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590 anezka.novackova377@soutezarena.cz
Tomáš Foltýn B Gymnázium Teplice, Čs dobrovolců 11 foltyn.tomas@soutezarena.cz
Yulian Kolachuk B Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace yulian.kolachuk922@soutezarena.cz
Kristýna Halamová B Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou kristyna.halamova447@soutezarena.cz
Jan Hendrych B SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín, Jaselská 826 jan.hendrych@soutezarena.cz
Matěj Kocman B Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř matej.kocman@soutezarena.cz
Lucie Christianová A ZŠ a MŠ Strážek, příspěvková organizace lucie.christianova192@soutezarena.cz
Soňa Müllerová B Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9 sona.mllerova1000@soutezarena.cz
Ron Studený A ZŠ a MŠ Červený vrch ron.studeny1089@soutezarena.cz
Martin Miko B Střední průmyslová škola Otrokovice martin.miko527@soutezarena.cz
Filip Hromádko B Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov filip.hromadko600@soutezarena.cz
Michaela Tulisová A ZŠ Nové Město na Moravě se specializací na výpočetní techniku michaela.tulisova137@soutezarena.cz
Michael Zámostný B SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín, Jaselská 826 michael.zamostny179@soutezarena.cz
Barbora Krišková B Gymnázium Teplice, Čs dobrovolců 11 kriskova.barbora@soutezarena.cz
Markéta Placerová A Gymnázium, České Budějovice, Česká 64 marketa.placerova1052@soutezarena.cz
Matyáš Čekal B Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř matyas.cekal@soutezarena.cz
Jan Rejthar Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy rejthar.jan@soutezarena.cz
Samuel Tingel B Gymnázium Otokara Březiny a Střední odborná škola Telč samuel.tingel874@soutezarena.cz
Hana Peňázová A Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami NMnM hana.penazova555@soutezarena.cz
Michal Kadlček B Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace michal.kadlcek924@soutezarena.cz
Ondřej Janečka A Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3 ondrej.janecka705@soutezarena.cz
Dominik Svoboda B SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín, Jaselská 826 dominik.svoboda@soutezarena.cz
Jaroslav Vízek B Gymnázium Teplice, Čs dobrovolců 11 vizek.jaroslav@soutezarena.cz
Erik Stoklasa A Základní škola a Mateřská škola Tábor, Husova 1570 erik.stoklasa414@soutezarena.cz
Adéla Jevčáková B Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř adela.jevcakova981@soutezarena.cz
Nina Křížová B Gymnázium Žďár nad Sázavou nina.krizova65@soutezarena.cz
Tomáš Kadrnožka B Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace tom.kadrnozka1047@soutezarena.cz
Diana Merčáková A Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín  diana.mercakova943@soutezarena.cz
Jakub Drozd A ZŠ a MŠ Červený vrch jakub.drozd@soutezarena.cz
Ondřej Hubálek B SPŠ a VOŠ Chomutov ondrej.hubalek903@soutezarena.cz
Milena Nová B Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy milena.nova684@soutezarena.cz
Tomáš Vrba B SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín, Jaselská 826 tomas.vrba@soutezarena.cz
Jakub Řehák A Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9 jakub.rehak1033@soutezarena.cz
Bohumil Ostrý A Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace bohumil.ostry173@soutezarena.cz
Jan Šlégl A ZŠ Vrchlického, Liberec  jan.slegl1040@soutezarena.cz
Tomáš Brož A ZŠ a MŠ Červený vrch tomas.broz@soutezarena.cz
Ondřej Doubek B Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř ondrej.doubek@soutezarena.cz
Michaela Šimunková B SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim michaela.simunkova902@soutezarena.cz
Kier Tran Chi B SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín, Jaselská 826 kier.tran@soutezarena.cz
Kateřina Franková B Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál, příspěvková organizace katerina.frankova843@soutezarena.cz
Marcel Plch B Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace marcel.plch892@soutezarena.cz
Vlastimil Hudeček B Gymnázium Teplice, Čs dobrovolců 11 hudecek.vlastimil@soutezarena.cz
Jakub Kolek B SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín, Jaselská 826 jakub.kolek@soutezarena.cz
David Doležal A ZÁKLADNÍ ŠKOLA RAKOVSKÉHO V PRAZE 12 david.dolezal438@soutezarena.cz
Jiří Trčka B Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace jiri.trcka1098@soutezarena.cz
Michal Bouda A Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308 michal.bouda768@soutezarena.cz
Andrea Matějková A ZŠ Polabiny 1 andrea.matejkova915@soutezarena.cz
Jonáš Rosecký B Gymnázium Žďár nad Sázavou jonas.rosecky1062@soutezarena.cz
Emil Kotrch B SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín, Jaselská 826 emil.kotrch220@soutezarena.cz
Jakub Fridrich B Střední průmyslová škola Otrokovice jakub.fridrich572@soutezarena.cz
Martin Mašek B Gymnázium Teplice, Čs dobrovolců 11 masek.martin@soutezarena.cz
Ivana Barošová B Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace ivana.barosova@soutezarena.cz
Michal Vopinka B Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř michal.vopinka@soutezarena.cz
Petr Jeřábek B Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace petr.jerabek923@soutezarena.cz
Amálie Eichlerová A Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami NMnM amalie.eichlerova565@soutezarena.cz
Kristýna Skalická B Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou kristyna.skalicka448@soutezarena.cz
Romana Horáková B Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy romana.horakova685@soutezarena.cz
Jana Kráčmarová B Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3 kracmarova.jana@soutezarena.cz  
Darja Polášková A Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9 darja.polaskova1036@soutezarena.cz
Radek Hofman B Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec II, Truhlářská 360/3, příspěvková organizace radek.hofman440@soutezarena.cz
Alexandr Pisani B Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace alexandr.pisani770@soutezarena.cz
Pavel Karas B SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín, Jaselská 826 pavel.karas@soutezarena.cz
Vanda Lonková B Gymnázium Teplice, Čs dobrovolců 11 lonkova.vanda@soutezarena.cz
Martin Koutník B Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř martin.koutnik@soutezarena.cz
Kateřina Janýšková A ZŠ Nový Jičín Komenského 66 katerina.janyskova1073@soutezarena.cz
Monika Zajíčková A ZŠ Nové Město na Moravě se specializací na výpočetní techniku monika.zajickova138@soutezarena.cz
Jan Labský B Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace jan.labsky946@soutezarena.cz
Michal Zítek Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy zitek.michal@soutezarena.cz
Matěj Splavec A ZŠ a MŠ Červený vrch matej.splavec@soutezarena.cz
Valentina Vacková B Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590 valentina.vackova378@soutezarena.cz
Josef Hájek B Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř josef.hajek@soutezarena.cz