Výsledky krajských kol

Do finále postupují soutěžící z prvního místa příslušného krajského kola a také někteří soutěžící z místa druhého, kteří měli vysoký počet bodů. Bližší informace jsou přímo na stránce věnované finále.

Soutěžícím na druhých a třetích místech budou ceny zaslány organizátory do škol.

Pokud budete chtít znát Vaše bodové ohodnocení, pošleme Vám je na vyžádání emailem.

Jestliže jste své jméno v seznamu nenašli, nezoufejte. Gratulujeme všem, všichni jste pro nás byli úspěšní, s náročným zadáním jste se poprali skvěle a my se budeme s Vámi těšit na další ročník OfficeArena 2018. 🙂

Postupující do celostátního finále

Jméno Škola
Miroslav Vašata Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř
David Doležal ZÁKLADNÍ ŠKOLA RAKOVSKÉHO V PRAZE 12
Radek Hofman Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec II
Ondřej Cach Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice
Bohumil Ostrý Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace
Erik Stoklasa Základní škola a Mateřská škola Tábor, Husova 1570
Matěj Polák Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459
Eva Pelikánová ZŠ Nové Město na Moravě se specializací na výpočetní techniku
Petr Havránek ZŠ Týnec nad Sázavou, příspěvková organizace
Mateusz Wojnarowicz Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
Diana Merčáková Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín 
Vojtěch Balcar Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451
Michaela Bečvářová Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy
Jaroslav Vízek Gymnázium Teplice, Čs dobrovolců 11
Jonáš Rosecký Gymnázium Žďár nad Sázavou
Martin Kudel Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3
Andrej Udut SPŠS Betlémská Praha 1
Kryštof Macek Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace
Jakub Vrzal Gymnázium, České Budějovice, Česká 64
Jan Šlégl ZŠ Vrchlického, Liberec 
Jana Kráčmarová Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3
Ivana Barošová Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace
Tomáš Bezděk Základní škola Pardubice-Polabiny, Prodloužená 283
Jan Hendrych SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín, Jaselská 831
Jan Rejthar Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy
Marie Kuželová Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín 
Tomáš Havránek ZŠ Týnec nad Sázavou, příspěvková organizace
Filip Hromádko Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov

2. místo

Jméno Škola
Filip Kolbert Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace
Kateřina Janýšková ZŠ Nový Jičín Komenského 66
Ondřej Janečka Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3
Jakub Mareš ZŠ a MŠ Červený vrch
Filip Hromádko Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov
Emil Kotrch SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín, Jaselská 826
Anežka Nováčková Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
Jakub Červeňan Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín 
Lenka Rajmontová První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové
Klára Šenkýřová Gymnázium, České Budějovice, Česká 64
Adam Pištora SPŠS Betlémská Praha 1
Ondřej Hubálek SPŠ a VOŠ Chomutov
Zuzana Radová Základní škola Klatovy, Plánická ulice
Adam Holda Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř
David Šmíd ZŠ Polabiny 1
Tomáš Havránek ZŠ Týnec nad Sázavou, příspěvková organizace
Anežka Kováčová Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace
Soňa Müllerová Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 10
Tereza Mlýnková Střední průmyslová škola Otrokovice
Jakub Mašek Gymnázium Žďár nad Sázavou
Michaela Florianová Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy
Petr Michale Střední škola informatiky a právních studií

3. místo

Jméno Škola
Lubomír Lysek ZŠ Nový Jičín Komenského 66
Valentina Vacková Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
Kateřina Ledvinová ZŠ a MŠ Červený vrch
Martin Mervant Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř
Tereza Radová Základní škola Klatovy, Plánická ulice
Martin Miko Střední průmyslová škola Otrokovice
Amálie Eichlerová Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami NMnM
Dominik Filipski Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3
Markéta Placerová Gymnázium, České Budějovice, Česká 64
Michal Kadlček Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace
Martin Koutník Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř
Martin Palmieri SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín, Jaselská 826
Martin Mašek Gymnázium Teplice, Čs dobrovolců 11
Iva Gebauerová Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace
Adriana Lisická Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Milena Nová Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy
Vít Janda Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
Kristýna Skalická Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou
Andrea Matějková ZŠ Polabiny 1