Registrace termínu školního kola

Abychom vám mohli vygenerovat test pro školní kolo, je potřeba nám dát vědět, kdy se u Vás ve škole bude školní kolo pořádat. Na výběr je jakýkoliv pracovní den v rozmezí 1. 2. 2019 do 24. 2. 2019, škola se může přihlásit i na více termínů (některé třídy mohou soutěžit v jiný den než ostatní apod.). Níže naleznete odkaz na formulář, kde je třeba vyplnit patřičné údaje. Formulář vyplňuje pouze koordinátor soutěže, nikoliv soutěžící. K registračnímu formuláři se dostanou koordinátoři přes účet koordinátora, který obdrželi při registraci do soutěže.Pokud organizujete školní kolo pro obě kategorie, proveďte registraci termínu pro každou kategorii zvlášť.

Při otevření testu a při odeslání testu se zaznamenává čas testování. Čas nesmí být delší než 45 minut. Pokud organizátoři soutěže zjistí výrazné překročení časového limitu, test bude ze soutěže vyřazen. Za dodržení regulérnosti soutěže při školních kolech odpovídá školní koordinátor.

Odkaz na test najdou školní koordinátoři ve složce úložiště, kam se hlásí opět přes účet koordinátor (prijmeni.jmeno@soutezarena.cz). Test bude dostupný v termínu, který si koordinátor zaregistruje pomocí níže uvedeného formuláře.

V případě nejasností piště na email info@soutezarena.cz.

 

Registrace termínu školního kola