Finalisté

Účast ve finále musí koordinátor potvrdit prostřednictvím formuláře.

Kategorie A

Soutěžící Škola Účast potvrzena
VojFor5904 VII.B Základní škola Rakovského v Praze 12 Ano
VitHla4758 4.A Gymnázium Mladá Boleslav Ano
AdeMad5908 IV.NG (9. třída) Základní škola a Gymnázium Vodňany Ano
BarZac4095 8.A ZŠ s RVCJ Metelkovo nám. 968, Teplice Ano
AnnJun3906 8. DOCTRINA ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA, S.R.O. Ano
ZdeBal5374 8. ročník CoderDojo Náchod – Jazykové centrum LiNK Ano
AnnMuz5803 3.P (tercie) Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř Ano
TomKal3812 9. A Základní škola Pardubice-Polabiny, Prodloužená 283 Ano
VojSam3987 8.B Základní škola Pardubice-Polabiny, Prodloužená 283 Ano
AleLou4085 4. A Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě Ano
TomHun6082 7 Základní škola a Mateřská škola Kunštát, příspěvková organizace Ano
PetIva4149 2.S Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži Ano
AmaSkl4106 3B Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace Ano
KarHol6636 Kvarta Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál, příspěvková organizace Ano

Kategorie B

Soutěžící Škola Účast potvrzena
FilLin4457 4.F Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně Ano
MarVan4743 2.B Obchodní akademie Mladá Boleslav Ano
EliMou4359 sexta Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308 Ano
VacWal4438 2.EI Střední zemědělská a potravinářská škola, Klatovy, Národních mučedníků 141, 339 01 Klatovy Ano
JanZab6841 5.F Gymnázium Teplice Ano
LukBru3802 2.A Soukromá obchodní akademie Sokolov, s. r. o. Ano
JanZav6176 2.D Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace Ano
LenSed4783 3. C Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Nový Bydžov Ano
MatDra6151 3.A Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590 Ano
VerBor4379 7. A Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě Ano
DavSla5301 3.A. Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace Ano
KarVod6215 3. B Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Holešově Ano
JakKar5379 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Šumperk, Gen. Krátkého 1 Ano
LukLin4471 3. A Gymnázium Petra Bezrucč, Frýdek-Místek, příspěvková organizace Ano