Finalisté

Účast ve finále musí koordinátor potvrdit prostřednictvím formuláře.

Kategorie A

Soutěžící Škola Účast potvrzena
VojFor5904 VII.B Základní škola Rakovského v Praze 12 Ne
VitHla4758 4.A Gymnázium Mladá Boleslav Ne
AdeMad5908 IV.NG (9. třída) Základní škola a Gymnázium Vodňany Ne
BarZac4095 8.A ZŠ s RVCJ Metelkovo nám. 968, Teplice Ne
AnnJun3906 8. DOCTRINA ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA, S.R.O. Ne
ZdeBal5374 8. ročník CoderDojo Náchod – Jazykové centrum LiNK Ne
AnnMuz5803 3.P (tercie) Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř Ne
TomKal3812 9. A Základní škola Pardubice-Polabiny, Prodloužená 283 Ne
VojSam3987 8.B Základní škola Pardubice-Polabiny, Prodloužená 283 Ne
AleLou4085 4. A Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě Ne
TomHun6082 7 Základní škola a Mateřská škola Kunštát, příspěvková organizace Ne
PetIva4149 2.S Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži Ne
AmaSkl4106 3B Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace Ne
KarHol6636 Kvarta Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál, příspěvková organizace Ne

Kategorie B

Soutěžící Škola Účast potvrzena
FilLin4457 4.F Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně Ne
MarVan4743 2.B Obchodní akademie Mladá Boleslav Ne
EliMou4359 sexta Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308 Ne
VacWal4438 2.EI Střední zemědělská a potravinářská škola, Klatovy, Národních mučedníků 141, 339 01 Klatovy Ne
JanZab6841 5.F Gymnázium Teplice Ne
LukBru3802 2.A Soukromá obchodní akademie Sokolov, s. r. o. Ne
JanZav6176 2.D Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace Ne
LenSed4783 3. C Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Nový Bydžov Ne
MatDra6151 3.A Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590 Ne
VerBor4379 7. A Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě Ne
DavSla5301 3.A. Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace Ne
KarVod6215 3. B Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Holešově Ne
JakKar5379 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Šumperk, Gen. Krátkého 1 Ne
LukLin4471 3. A Gymnázium Petra Bezrucč, Frýdek-Místek, příspěvková organizace Ne