Předchozí ročníky

V roce 2016 vymýšlela ve školním kole kategorie A soutěžní odpoledne a kategorie B byla pověřena organizací maturitního plesu. V krajském kole za odměnu naplánovali výlet pro celou třídu a ve finále oba projekty prezentovali.

Finále: kategorie A (základní školy)

1. místo: Ondřej Cach – ZŠ Polabiny 1, Pardubice (Pardubický kraj)
2. místo: Mateusz Wojnarowicz – Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba (Moravskoslezský kraj)
3. místo: Klára Šenkýřová, Gymnázium České Budějovice, Česká 64 (Jihočeský kraj)

Finále – kategorie B (střední školy)

1. místo: Monika Daňková – Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě (Kraj Vysočina)
2. místo: Kristýna Šilhánová – Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy (Plzeňský kraj)
3. místo: Natálie Vítová – Gymnázium Třeboň (Jihočeský kraj)

V roce 2015 se Microsoft stal generálním partnerem soutěže Prezentiáda+. Podobně jako Office Arena také Prezentiáda+ zapojovala aplikace Microsoft Office pro řešení projektových zadání, zdůrazňovala kreativitu, spolupráci a komunikační dovednosti.

Finále: kategorie základní školy

1. místo: Jonáš Rosecký (ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského)
2. místo: Matěj Focko (ZŠ Nižný Klátov)
3. místo: Jan Karvai (Jiráskovo gymnázium Náchod)
Speciální cena poroty: Juraj Vasek (ZŠ M.Kukučína Dolný Kubín)

Finále – kategorie střední školy

1. místo: Martin Daněk (Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě)
2. místo: Róbert Selvek (Gymnázium Park mládeže, Košice)
3. místo: Karel Kuchař (Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno)
Speciální cena poroty: Pavel Šafář (Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Liberec)

Vítězové krajských kol soutěže Office Arena 2014

Česká republika – kategorie: Základní školy

Kraj Soutěžící Škola Celkem bodů
Jihočeský Lukáš Mičan Gymnázium Česká a Olympijských nadějí 93
Jihomoravský Tomáš Florus Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov 78
Karlovarský Barbora Horichová Základní škola JIH Mariánské Lázně, Komenského 459, p.o. 91
Královéhradecký Jan Karvai Jiráskovo gymnázium Náchod 92
Liberecký David D. ZŠ Vrchlického 17 Liberec 83
Moravskoslezský Michal Žůrek ZŠ a MŠ Frýdecká Havířov – Bludovice 91
Olomoucký Jakub Hlava Základní škola nadporučíka letectva Josefa Františka Otaslavice 94
Pardubický Veronika Zavřelová Základní škola Polabiny 1 92
Praha Josef Rais Gymnázium Jana Nerudy, škola hl. m. Prahy 93
Vysočina Jonáš Rosecký ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2 95
Zlínský Marek Coufalík Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín 90

Česká republika – kategorie: Střední školy

Kraj Soutěžící Škola Celkem bodů
Jihočeský Natálie Vítová Gymnázium Třeboň, Na Sadech 308 93
Jihomoravský Karel Kuchař Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno 78
Karlovarský Barbora Horichová Základní škola JIH Mariánské Lázně, Komenského 459, p.o. 88
Královéhradecký Petr Illner Střední škola informatiky a služeb 99
Liberecký Pavel Šafář Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola 101
Moravskoslezský Jan Holý Střední odborná škola NET OFFICE Orlová, spol. s r. o.
Olomoucký Lukáš Zaoral Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3 96
Plzeňský Kristýna Šleglová Střední škola zemědělská a potravinářská 54
Pardubický Ladislav Glesner Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590 100
Praha Robert Michálek Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320 96
Středočeský Nikola Jandová Obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše 97
Ústecký Jindřich Richter SPŠ a VOŠ Chomutov 90
Vysočina Martin Daněk Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě 96
Zlínský Monika Indráková Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí 81

Slovenská republika – kategorie: Základní školy

Soutěžící Škola
Matej Focko ZŠ Nižný Klátov
Juraj Vašek ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín
Matej Hakoš ZŠ JUH, Vranov nad Topľou

Slovenská republika – kategorie: Střední školy

Soutěžící Škola
Dušan Zis Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Košice
Marek Marcinech SOŠ Bzinská, Nové Město nad Váhom
Róbert Selvek Gymnázium, Park mládeže 5, Košice

Ve čtvrtek 9. května 2013 se v Praze konalo slavnostní celostátní finále soutěže Office Arena.

Finále – kategorie základní školy

1. místo: Aneta Dufková (ZŠ Nové Město na Moravě)
2. místo: Jan Folta (Gymnázium Jana Nerudy, škola hl. m. Prahy)
3. místo: Jonáš Rosecký (ZŠ Žďár n. S., Komenského 2)

Finále – kategorie střední školy

1. místo: Dušan Zis (Gymnázium sv. T. Akvinského, Košice, Slovenská republika)
2. místo: Klára Scholleová (Gymnázium Pardubice)
3. místo: Veronika Karinčáková (Gymnázium Olgy Havlové)

Vítězům blahopřejeme!

Výsledky krajských kol – kategorie střední školy

Vítězové, kteří postupují do finále. Blahopřejeme!

Kraj Soutěžící Škola
Královéhradecký kraj Dominik Horníček SPŠE Dobruška
Olomoucký kraj Štěpánka Barotová Gymnázium Olomouc Hejčín
Pardubický kraj Klára Scholleová Gymnázium Pardubice
Liberecký kraj Eliška Cirklová Gymnázium Frýdlant
Ústecký kraj Šárka Laxová SPŠ a VOŠ Chomutov
Kraj Vysočina Žaneta Lhoťanová Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou
Praha Dominik Rathan Gymnázium Jana Nerudy, škola hl. m. Prahy
Plzeňský kraj Lenka Harmáčková Obchodní akademie, Plzeň
Středočeský kraj Alžběta Křížková Gymnázium Nymburk
Zlínský kraj Ondřej Ochodnický SOŠ Otrokovice
Jihomoravský kraj Karel Kuchař Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví, Brno
Jihočeský kraj Emil Skříšovský Gymnázium Česká a Olympijských nadějí, České Budějovice
Divoká karta Veronika Karičáková Gymnázium Olgy Havlové

Výsledky krajských kol – kategorie základní školy

Vítězové, kteří postupují do finále. Blahopřejeme!

Kraj Soutěžící Škola
Královéhradecký kraj Honza Tomášek Základní škola, Česká Skalice
Moravskoslezský kraj Ondřej Pavlica Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál
Olomoucký kraj Helena Sosíková ZŠJF Otaslavice
Pardubický kraj Jiří Věneček Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl
Liberecký kraj Pavel Šafář ZŠ Oblačná
Ústecký kraj Jana Štěpánová ŽŠ Most, Obránců míru 2944
Kraj Vysočina Aneta Dufková ZŠ Nové Město na Moravě
Praha Jan Folta Gymnázium Jana Nerudy, škola hl. m. Prahy
Plzeňský kraj Klára Forejtová 10. ZŠ Plzeň
Jihomoravský kraj Martina Pololáníková Základní škola a mateřská škola Dolní Loučky
Jihočeský kraj Martin Štacko Gymnázium Česká a Olympijských nadějí, České Budějovice
Karlovarský kraj Barbora Horichová ZŠ JIH Mariánské Lázně
Divoká karta Jonáš Rosecký ZŠ Žďár n. S., Komenského 2
Divoká karta Michal Bukáček ZŠ Žďár n. S., Komenského 2