Výsledky školního kola

Postupující do krajského kola – průběžné výsledky

V následujícím seznamu najdete soutěžící nominované do krajských kol. Všichni žáci a studenti ze seznamu jsou přímí postupující do krajských kol. Zelené pozadí mají náhradníci.

Pozor, účast v krajském kole musí koordinátor potvrdit – viz tato stránka:

 

Kategorie A

ID školy Jméno školy Jméno soutěžícího Účast potvrzena
Hlavní město Praha
151A Základní škola Rakovského v Praze 12 VojFor5904 VII.B Ano
Jihočeský kraj
131C Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308 DanSik3985 Sekunda Ano
131C Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308 KryLah5303 Sekunda Ano
139C Základní škola a Gymnázium Vodňany AdeMad5908 IV.NG (9. třída) Ano
139C Základní škola a Gymnázium Vodňany MonBen5937 IV. NG Ano
139C Základní škola a Gymnázium Vodňany AndPra5906 4.NG Ano
158C Gymnázium, České Budějovice, Česká 64 VacKra5315 4.E Ano
158C Gymnázium, České Budějovice, Česká 64 VerSaf5974 4.E Ano
158C Gymnázium, České Budějovice, Česká 64 PetNov5973 4.E Ano
172C Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 MarKoh6273 1.E Ano
172C Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 EliRez5923 1.E Ano
Jihomoravský kraj
166B Základní škola a Mateřská škola Kunštát, příspěvková organizace TomHun6082 7 Ano
166B Základní škola a Mateřská škola Kunštát, příspěvková organizace LukNov6083 8A Ano
167B Základní škola Edvarda Beneše Lysice PetFou6080 8 Ano
168B Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace MatVal5522 8B Ano
168B Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace SamSte5519 6B Ano
Kraj Vysočina
122J Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě AleLou4085 4. A Ano
122J Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě HanNus4094 4. A Ne
122J Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě KlaSta4090 4. A Ne
Královéhradecký kraj
171H CoderDojo Náchod – Jazykové centrum LiNK ZdeBal5374 8. ročník Ano
171H CoderDojo Náchod – Jazykové centrum LiNK AntKub5372 sekunda Ano
171H CoderDojo Náchod – Jazykové centrum LiNK PetVoc5373 8. ročník Ano
173H Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř JarVav6777 4.P Ano
173H Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř AnnMuz5803 3.P (tercie) Ano
173H Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř RozKuz6413 Tercie Ano
Liberecký kraj
143A Základní škola Česká, Liberec, Česká 354, MarHon4806 9.B Ano
106L Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace MirVoh6606 2.B Ne
123L DOCTRINA ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA, S.R.O. AnnJun3906 8. Ano
123L DOCTRINA ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA, S.R.O. HarDei6754 8. Ano
Moravskoslezský kraj
120T Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace MirCer3872 3A Ano
120T Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace AmaSkl4106 3B Ano
120T Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace MarGau4032 3B Ne
149T Gymnázium Petra Bezruce, Frýdek-Místek, příspěvková organizace MarMic6305 4.B Ne
169T Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál, příspěvková organizace KarHol6636 Kvarta Ano
169T Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál, príspevková organizace AneVrb6655 Kvarta Ne
169T Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál, príspevková organizace AneLip6692 Tercie A Ano
Olomoucký kraj
161M Gymnázium, Olomouc – Hejčín VitKar4511 III.A8 Ne
161M Gymnázium, Olomouc – Hejčín AdaKur4512 3.A8 Ano
161M Gymnázium, Olomouc – Hejčín MarBou5420 III.A8 Ano
175M Základní škola a Mateřská škola Aloise Štěpánka, Dolany, příspěvková organizace KarDoc6473 8.C Ano
175M Základní škola a Matřrská škola Aloise Štěpánka, Dolany, příspěvková organizace DavSna6489 7.A Ano
Pardubický kraj
105E Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy DanKra4006 9.A Ano
105E Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy JonBry4004 9.A Ano
105E Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy FraTup4008 9.A Ano
118E Základní škola Pardubice-Polabiny, Prodloužená 283 TomKal3812 9. A Ano
118E Základní škola Pardubice-Polabiny, Prodloužená 283 VojSam3987 8.B Ano
124E Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová VerSam3882 I21 Ano
124E Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová VikGab3887 I21 Ano
133E ZŠ Polabiny 1 FilSti4883 8.C Ano
133E ZS Polabiny 1 DavRyb3952 9.C Ano
133E ZS Polabiny 1 TobDol4287 8 Ano
Plzeňský kraj
112P 16.ZŠ a MŠ Plzeň, příspěvková organizace LukDit4608 7.A Ne
112P 16.ZŠ a MŠ Plzeň, příspěvková organizace KlaFra6790 7.A. Ne
112P 16.ZŠ a MŠ Plzeň, příspěvková organizace RoxGaj4700 9.A Ne
Středočeský kraj
127S Gymnázium Mladá Boleslav VitHla4758 4.A Ano
127S Gymnázium Mladá Boleslav SimHav4831 4.B Ano
127S Gymnázium Mladá Boleslav JanMis4812 4.B Ano
137S ZŠ Vrané nad Vltavou JakRot5799 9.A Ano
137S ZŠ Vrané nad Vltavou JanHla5727 8.A Ano
140S Základní škola Unhošť AlbSte6916 9.B Ne
140S Základní škola Unhošť MatBam6918 9.B Ne
140S Základní škola Unhošť AnnNem6903 9.B Ne
Ústecký kraj
132U ZŠ s RVCJ Metelkovo nám. 968, Teplice MicKri3845 8.A Ano
132U ZŠ s RVCJ Metelkovo nám. 968, Teplice BarZac4095 8.A Ano
150U Základní škola, Most, Obránců míru 2944, příspěvková organizace MatRih6946 9.B. Ano
Zlínský kraj
104Z Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín VanJor5596 Tercie Ano
104Z Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín AleBed5684 Tercie Ano
104Z Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín VojPin6174 prima Ano
134Z Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži PetIva4149 2.S Ano
134Z Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži FilCiz4148 2.S Ano
134Z Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži AnnPre4137 2.S Ne

Kategorie B

ID školy Jméno školy Jméno soutěžícího Účast potvrzena
Hlavní město Praha
111A Obchodní akademie Heroldovy Sady BiaBrt4105 3.C Ano
111A Obchodní akademie Heroldovy Sady DanCop4208 3.A Ano
111A Obchodní akademie Heroldovy Sady LukNov5245 4C Ano
144A Vyšší odborná škola pedagogická a sociální, Střední odborná škola pedagogická a Gymnázium, Praha 6, Evropská 33 KlaCer5930 2.B Ne
144A Vyšší odborná škola pedagogická a sociální, Střední odborná škola pedagogická a Gymnázium, Praha 6, Evropská 33 DenDub6039 2.B Ano
144A Vyšší odborná škola pedagogická a sociální, Střední odborná škola pedagogická a Gymnázium, Praha 6, Evropská 33 KarKub5962 2. B Ne
145A Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíne FilLin4457 4.F Ano
156A SPŠE V Úžlabině MirHor6614 I4.C Ano
156A SPŠE V Úžlabině MatWol6578 I4.C Ano
Jihočeský kraj
131C Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308 JanKas4360 Sexta Ano
131C Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308 EliMou4359 sexta Ano
131C Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308 KatFic4437 sexta Ano
135C Vyšší odborná škola a Střední škola, s. r. o. HanSmi6411 2.A Ano
135C Vyšší odborná škola a Střední škola, s. r. o. EliStr3982 OA3 Ano
135C Vyšší odborná škola a Střední škola, s. r. o. DavHov4261 LOG4 Ne
139C Základní škola a Gymnázium Vodňany JakMik5982 IV.VG Ano
139C Základní škola a Gymnázium Vodňany VacHer5933 4.VG Ano
139C Základní škola a Gymnázium Vodňany OndKul5915 4. VG Ano
158C Gymnázium, České Budějovice, Česká 64 JolPla6520 6.E Ano
158C Gymnázium, České Budějovice, Česká 64 MagRad4845 2.A Ne
158C Gymnázium, České Budějovice, Česká 64 LeaSil6547 6.E Ne
172C Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 MicSto5422 2.B Ano
Jihomoravský kraj
157B Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace MirHej5500 3. AK Ano
157B Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace MarRei4399 3.AK Ano
157B Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace TerReh5493 3.AK Ano
170B Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace TomMar5305 Sexta Ano
170B Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace DavSla5301 3.A. Ano
Karlovarský kraj
119K Soukromá obchodní akademie Sokolov, s. r. o. LukBru3802 2.A Ano
Kraj Vysočina
122J Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě VerBor4379 7. A Ano
122J Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě TerKla4376 7. A Ano
122J Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě AdeBar4378 7. A Ne
138J Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou DomKlo4112 2.I Ano
138J Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou KriKou4235 3.I Ano
138J Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou KlaCer5276 Sexta Ano
177J Soukromé gymnázium AD FONTES, o.p.s. KarDvo6826 Kvinta Ano
Královéhradecký kraj
121H Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Nový Bydžov LenSed4783 3. C Ano
121H Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Nový Bydžov DusObe5537 4. C Ano
171H CoderDojo Náchod – Jazykové centrum LiNK JakSyr5371 sexta Ano
171H CoderDojo Náchod – Jazykové centrum LiNK PetKoh5376 2. rocník Ano
173H Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř PetVal5527 3.A Ano
173H Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř BarRes6366 2.A Ano
173H Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř SarNem6563 Septima Ano
Liberecký kraj
106L Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace JanZav6176 2.D Ano
106L Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace JakSte6301 4.D Ano
106L Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace TomEhr6579 3.C Ano
123L DOCTRINA ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA, S.R.O. PatZaj3834 septima Ne
123L DOCTRINA ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA, S.R.O. JirJer3829 septima Ne
123L DOCTRINA ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA, S.R.O. PavBur3835 septima Ne
142L STŘEDNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA, Liberec, Na Bojišti 15, příspěvková organizace SimKre5020 D1 Ano
142L STŘEDNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA, Liberec, Na Bojišti 15, příspěvková organizace TomKad5021 D1 Ano
142L STŘEDNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA, Liberec, Na Bojišti 15, příspěvková organizace TomNov5019 D.1 Ano
Moravskoslezský kraj
120T Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace MatWoj5295 8.A Ano
120T Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace KatRub3863 6B Ano
120T Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace TerSta4196 3C Ne
149T Gymnázium Petra Bezrucč, Frýdek-Místek, příspěvková organizace LukLin4471 3. A Ano
149T Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, příspěvková organizace LukVan4881 3. B Ano
149T Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, příspěvková organizace JakStr4889 3.B Ano
169T Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál, příspěvková organizace OndSch6307 VI.A Ano
169T Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál, příspěvková organizace TomMer6314 VI.A Ano
169T Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál, příspěvková organizace KlaKub6888 2.A Ano
Olomoucký kraj
136M Střední škola logistiky a chemie KatKru5149 3.A2 Ano
136M Střední škola logistiky a chemie DanBra5148 2. E Ano
136M Střední škola logistiky a chemie MarCis5153 3.A2 Ano
161M Gymnázium, Olomouc – Hejčín KriNev4959 Ne
161M Gymnázium, Olomouc – Hejčín JakOnd4954 V.A8 Ne
161M Gymnázium, Olomouc – Hejčín AnnCho5436 1. A4 Ano
162M Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Šumperk, Gen. Krátkého 1 MilKro5237 E2 Ano
162M Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Šumperk, Gen. Krátkého 1 MicCul4800 TL3 Ano
162M Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Šumperk, Gen. Krátkého 1 JakKar5379 Ano
163M Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24 FilGyb4490 3. B Ano
163M Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24 PatZak4493 1. C Ano
Pardubický kraj
102E Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590 MatDra6151 3.A Ano
102E Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590 TadKle6281 2.A Ano
102E Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590 PavJan6280 2.A Ne
124E Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová PetNec5819 I32 Ano
124E Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová MatJan3896 I21 Ano
124E Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová RicOnd3879 I21 Ano
141E SPŠE a VOŠ Pardubice TomBez4047 3.E Ano
141E SPŠE a VOŠ Pardubice TadKaj5830 3.G Ano
141E SPŠE a VOŠ Pardubice NatKli5833 3.G Ano
Plzeňský kraj
160P Střední zemědělská a potravinářská škola, Klatovy, Národních mučedníků 141, 339 01 Klatovy AdaBas5106 3.I Ano
160P Střední zemědělská a potravinářská škola, Klatovy, Národních mučedníků 141, 339 01 Klatovy VojMan5101 3.I Ano
160P Střední zemědělská a potravinářská škola, Klatovy, Národních mučedníků 141, 339 01 Klatovy VacWal4438 2.EI Ano
178P SOŠ Stříbro PetJun6947 3.D Ano
178P SOŠ Stříbro MarNov6948 3.D Ano
Středočeský kraj
127S Gymnázium Mladá Boleslav VenDoh4927 5.A Ano
127S Gymnázium Mladá Boleslav NikPiz4933 5.A Ano
127S Gymnázium Mladá Boleslav JanHos5006 5. B Ano
130S Obchodní akademie Mladá Boleslav MarVan4743 2.B Ano
130S Obchodní akademie Mladá Boleslav BarLau4738 2.B Ano
130S Obchodní akademie Mladá Boleslav MarKak4746 2.B Ano
155S SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín VojPin5917 1.TA Ano
155S SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín LukVis6477 1TB Ano
155S SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín VilSta5300 1TA Ano
Ústecký kraj
107U Gymnázium Teplice ProPar3814 7.A Ano
107U Gymnázium Teplice JanZab6841 5.F Ano
107U Gymnázium Teplice AneHoz4225 5.E Ano
Zlínský kraj
104Z Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín JanCer3740 G4 Ano
104Z Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín TerOnd6018 Sexta Ano
104Z Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín JanSva5429 G4 Ano
134Z Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži RomMik4220 2.A Ano
134Z Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži AdeKom4040 1.C Ne
134Z Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži NikZbo4302 1.A Ne
152Z Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště TadFor5091 2.E Ne
152Z Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště MatDos5098 2.E Ne
152Z Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště MatMle5735 2.E Ne
153Z Střední průmyslová škola Otrokovice MonSme5965 2.A Ne
153Z Střední průmyslová škola Otrokovice DavSto5872 2.A Ano
153Z Střední průmyslová škola Otrokovice LenMly5871 2.A Ano
164Z Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Holešově JirKos6274 2.C Ano
164Z Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Holešově LucJur5773 2.D Ano
164Z Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Holešově KarVod6215 3. B Ano