Postupující do krajského kola
V následujícím seznamu najdete soutěžící nominované do krajských kol. Z každé školy postupují do krajského kola dva žáci/studenti. Zelené pozadí mají náhradníci. Pokud se výherci nemohou zúčastnit, může koordinátor nominovat jiné náhradníky.
Pozor, účast v krajském kole musí koordinátor potvrdit – viz tato stránka:
Kategorie A
ID školy | Jméno školy | Jméno soutěžícího | Účast potvrzena |
Hlavní město Praha | |||
145A | Základní škola Rakovského v Praze 12 | FraKub20740 VIII.C | ne |
145A | Základní škola Rakovského v Praze 12 | AndChe20716 IX.A | ano |
145A | Základní škola Rakovského v Praze 12 | TomPod20725 IX.A | ano |
145A | Základní škola Rakovského v Praze 12 | VlaVes20685 | ano |
186A | Základní škola, Praha 10, Nad Vodovodem 460/81, příspěvková organizace | AntSmr21700 8.B | ano |
186A | Základní škola, Praha 10, Nad Vodovodem 460/81, příspěvková organizace | MilCou21699 8.B | ano |
186A | Základní škola, Praha 10, Nad Vodovodem 460/81, příspěvková organizace | TomNov21744 8.B | ano |
Jihočeský kraj | |||
133C | Gymnázium, České Budějovice, Česká 64 | MatKmi19046 4. E | ano |
133C | Gymnázium, České Budějovice, Česká 64 | VacMar20308 4.E | ano |
133C | Gymnázium, České Budějovice, Česká 64 | KarSla20316 4.E | ano |
151C | Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308 | AnePol17432 kvarta | ano |
151C | Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308 | VerHul17429 Kvarta | ano |
151C | Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308 | AdeKol17428 kvarta | ano |
161C | Základní škola a Mateřská škola Tábor, Husova 1570 | JanHor20329 9.A | ano |
161C | Základní škola a Mateřská škola Tábor, Husova 1570 | AdaHru20332 9.A | ano |
161C | Základní škola a Mateřská škola Tábor, Husova 1570 | MagSan20368 9.B | ano |
166C | Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | MarKoh18987 4.E | ano |
Jihomoravský kraj | |||
104B | Základní škola a mateřská škola, Blížkovice, okr. Znojmo příspěvková organizace | PavKuc21028 8 | ano |
104B | Základní škola a mateřská škola, Blížkovice, okr. Znojmo příspěvková organizace | EliKri21029 8. | ano |
104B | Základní škola a mateřská škola, Blížkovice, okr. Znojmo příspěvková organizace | SimCer21027 8 | ano |
129B | K-net Technical International Group, s.r.o. | SamSte17185 9.B | ne |
129B | K-net Technical International Group, s.r.o. | MatSte17180 6 | ano |
129B | K-net Technical International Group, s.r.o. | JinKre17174 6 | ano |
182B | Základní škola Rosice, příspěvková organizace | MatMis21256 9. B | ano |
182B | Základní škola Rosice, příspěvková organizace | JitHrd21237 9.B | ano |
182B | Základní škola Rosice, příspěvková organizace | DanVas21247 9-B | ano |
Kraj Vysočina | |||
103J | Základní škola Nové Město na Moravě se specializací v oboru výpočetní techniky | CenSla19956 9.C | ano |
103J | Základní škola Nové Město na Moravě se specializací v oboru výpočetní techniky | TomFia16936 8.C | ano |
103J | Základní škola Nové Město na Moravě se specializací v oboru výpočetní techniky | TomVlc21414 9.C | ano |
127J | Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou | SimSla19699 3.T | ano |
127J | Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou | NelBur19682 3.T | ne |
127J | Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou | VojTvr19703 3.T | ne |
150J | Základní škola Ždár nad Sázavou, Komenského 2 | JirDok18618 9. B | ano |
150J | Základní škola Ždár nad Sázavou, Komenského 2 | JanDal18619 8. B | ano |
Královéhradecký kraj | |||
140H | Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř | FilRez20260 4.P | ano |
140H | Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř | DomSkv19118 3.P | ano |
140H | Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř | TeoZol19122 3.P | ano |
147H | Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Nový Bydžov | ValLab19251 2.C47 | ano |
147H | Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Nový Bydžov | PatTom19005 1. C | ano |
147H | Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Nový Bydžov | SteSim17078 1C | ano |
175H | CoderDojo Náchod – FG Forrest | AndKar19585 7. ročník | ano |
Liberecký kraj | |||
131L | Základní škola, Liberec, Oblačná 101/15, příspěvková organizace | TomFuk17348 8. A | ano |
131L | Základní škola, Liberec, Oblačná 101/15, příspěvková organizace | JakKal17351 8. A | ano |
131L | Základní škola, Liberec, Oblačná 101/15, příspěvková organizace | NelKra17361 9. A | ano |
Moravskoslezský kraj | |||
108T | Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace | AdaChv16890 4B1 | ano |
108T | Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace | FilKub16342 4B1 | ano |
108T | Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace | LukKrp16364 4B1 | ano |
116T | Základní škola Opava-Kylešovice | MarKoz16813 9.A | ano |
116T | Základní škola Opava-Kylešovice | AneKlo16473 9.C | ano |
116T | Základní škola Opava-Kylešovice | LinVic16474 9.C | ano |
185T | Základní škola a Mateřská škola Majakovského, Karviná, příspěvková organizace | AleDvo21716 8.A | ne |
185T | Základní škola a Mateřská škola Majakovského, Karviná, příspěvková organizace | NatDem21715 8.A | ne |
185T | Základní škola a Mateřská škola Majakovského, Karviná, příspěvková organizace | MarKre21719 8.A | ne |
Olomoucký kraj | |||
109M | Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola Přerov | MarZbo16356 Kvarta | ano |
121M | Základní škola Mohelnice, Vodní 27 | StaSte17063 IX. C | ano |
121M | Základní škola Mohelnice, Vodní 27 | MonNem17014 8.A | ne |
121M | Základní škola Mohelnice, Vodní 27 | DanKas17070 IX. C | ano |
135M | Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Nedvědova 17, příspěvková organizace | GabNep19634 8.A | ano |
135M | Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Nedvědova 17, příspěvková organizace | VioTra19785 8.C | ne |
135M | Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Nedvědova 17, příspěvková organizace | MicBar19912 9.A | ne |
135M | Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Nedvědova 17, příspěvková organizace | ChaSpu19639 | ano |
159M | Základní škola Jeseník, p.o. | JanMor18423 9.C | ano |
159M | Základní škola Jeseník, p.o. | VacMrk18416 9.C | ano |
159M | Základní škola Jeseník, p.o. | JanLid19953 9.B | ano |
168M | Gymnázium, Olomouc – Hejčín | KveBou19602 III.A8 | ano |
168M | Gymnázium, Olomouc – Hejčín | VojVav19600 II.B8 | ano |
Pardubický kraj | |||
105E | Základní škola Pardubice-Polabiny, Prodloužená 283 | RozKap16875 9.B | ano |
105E | Základní škola Pardubice-Polabiny, Prodloužená 283 | PatHor16988 8. B | ano |
105E | Základní škola Pardubice-Polabiny, Prodloužená 283 | AneChl16873 8.A | ano |
122E | Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 | JanCiv18742 7.A | ne |
122E | Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 | MaxKor18890 7.A(sekunda) | ano |
123E | Základní škola, Radiměř, okres Svitavy | TomKou16584 9. | ano |
139E | ZŠ Pardubice-Polabiny | PetKuc18758 9.C | ano |
139E | ZŠ Pardubice-Polabiny | DanSip18542 9.C | ano |
139E | ZŠ Pardubice-Polabiny | NatSem19579 9.C | ne |
Středočeský kraj | |||
102S | Masarykova jubilejní základní škola Hřebeč | MicMrk16535 8. | ano |
102S | Masarykova jubilejní základní škola Hřebeč | JakZel16534 8. | ano |
102S | Masarykova jubilejní základní škola Hřebeč | TomNov16552 7 | ano |
Ústecký kraj | |||
114U | Základní škola Václava Talicha 1855, Most – příspěvková organizace | KevCiz21013 8a | ne |
114U | Základní škola Václava Talicha 1855, Most – příspěvková organizace | NikKas21019 8A | ne |
114U | Základní škola Václava Talicha 1855, Most – příspěvková organizace | KatSou19899 7B | ne |
Zlínský kraj | |||
115Z | Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | VojPin20972 kvarta | ano |
115Z | Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | FilSur19677 Kvarta | ano |
115Z | Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | AlzCah21329 Sekunda | ne |
128Z | Základní škola Zlín, Okružní 4685, příspěvková organizace | JarKad16821 9.A | ano |
128Z | Základní škola Zlín, Okružní 4685, příspěvková organizace | AleKus16824 9.A | ano |
128Z | Základní škola Zlín, Okružní 4685, příspěvková organizace | PetKub16822 9.A | ano |
Kategorie B
ID školy | Jméno školy | Jméno soutěžícího | Účast potvrzena |
Hlavní město Praha | |||
110A | Střední průmyslová škola a Gymnázium Na Třebešíně | PavDob19744 3.D | ne |
110A | Střední průmyslová škola a Gymnázium Na Třebešíně | LukVav19804 3.E | ne |
110A | Střední průmyslová škola a Gymnázium Na Třebešíně | KosKud19638 1. G | ne |
153A | VAKANTIS střední škola a vyšší odborná škola s.r.o. | AdaDan18892 OA2A | ano |
153A | VAKANTIS střední škola a vyšší odborná škola s.r.o. | JanMar21077 2B | ano |
153A | VAKANTIS střední škola a vyšší odborná škola s.r.o. | JakFaj19786 | ano |
153A | VAKANTIS střední škola a vyšší odborná škola s.r.o. | VerCer17223 OA3B | ano |
Jihočeský kraj | |||
133C | Gymnázium, České Budějovice, Česká 64 | RadBla20159 6.E | ano |
133C | Gymnázium, České Budějovice, Česká 64 | OndPor19944 6.E | ano |
133C | Gymnázium, České Budějovice, Česká 64 | JakBin19323 5.E | ne |
146C | Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421 | MilKri17157 IT3A | ano |
146C | Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421 | JarJir17158 IT3A | ano |
146C | Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421 | JakKoz17239 IT3B | ano |
151C | Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308 | TomJan17305 7.8 | ano |
151C | Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308 | MaxSar18431 Kvinta | ano |
151C | Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308 | KlaVan17373 2. rocník | ano |
155C | Gymnázium, Český Krumlov, Chvalšinská 112 | KriKed17188 5.S | ano |
Jihomoravský kraj | |||
130B | Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace | VerTur17154 3. AK | ano |
130B | Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace | EmaSta17151 3. AK | ano |
130B | Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace | SarTic17155 3. AK | ano |
160B | Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace | AdaNek18939 2.A | ano |
160B | Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace | RicKaz18862 Kvinta | ano |
165B | Střední škola André Citroena Boskovice, příspěvková organizace | JonSci18953 IT3 | ano |
181B | Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace | MilSka21062 E4C | ne |
181B | Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace | MirDvo21305 E4.C | ne |
181B | Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace | JakKle21048 E3.C | ne |
Karlovarský kraj | |||
171K | Soukromá obchodní akademie Sokolov, s.r.o. | SteCuz19346 2.B | ano |
171K | Soukromá obchodní akademie Sokolov, s.r.o. | JanVra19207 1.A | ano |
171K | Soukromá obchodní akademie Sokolov, s.r.o. | AdeGru19348 2.B | ano |
Kraj Vysočina | |||
127J | Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou | JarSem18747 2.I | ano |
127J | Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou | AleKok18515 3.I | ano |
127J | Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou | DavSul18501 3.I | ano |
Královéhradecký kraj | |||
112H | Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín | JakFaj19786 | ano |
112H | Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín | VerCer20439 | ano |
113H | Podorlické vzdělávací centrum Dobruška | SerKuc21610 3.IA | ne |
113H | Podorlické vzdělávací centrum Dobruška | PatNov21509 1.R | ne |
113H | Podorlické vzdělávací centrum Dobruška | AleDim21586 1 | ne |
140H | Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř | LukKar17103 4.A | ano |
140H | Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř | EliSim16986 2.A | ano |
147H | Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Nový Bydžov | LenSed17224 6.C | ano |
147H | Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Nový Bydžov | MarTom18887 3.A. | ano |
167H | Obchodní akademie, Střední pedagogická škola, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s. r. o. | KatCve20663 3.A | ano |
167H | Obchodní akademie, Střední pedagogická škola, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s. r. o. | NicVar19453 3.A | ano |
175H | CoderDojo Náchod – FG Forrest | AntKub21763 kvinta | ano |
Liberecký kraj | |||
117L | Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Liberec, Šamánkova 500/8, příspěvková organizace | VojKes16692 2.A | ano |
117L | Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Liberec, Šamánkova 500/8, příspěvková organizace | MicFot16897 2.A. | ano |
117L | Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Liberec, Šamánkova 500/8, příspěvková organizace | AdaRou16770 2.D | ne |
162L | Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace | MatSvo19081 3.D | ne |
162L | Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace | DavVob19080 3.D | ano |
162L | Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace | PetCap20625 | ano |
162L | Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace | DavSim20641 3.C | ne |
Moravskoslezský kraj | |||
108T | Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace | TomWro19391 Sexta B | ano |
108T | Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace | FilKoc19560 6.A | ano |
108T | Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace | AdeKri16914 5A | ano |
142T | Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace | LudPet19620 3B. OA | ano |
142T | Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace | NikBar19621 3B. OA | ano |
148T | Gymnázium, Nový Jičín, příspěvková organizace | VojUrb16991 5. G | ne |
170T | Strední škola tele informatiky, p.o. Ostrava | OndSin19426 1.D | ano |
170T | Strední škola tele informatiky, p.o. Ostrava | NikBol19427 1.D | ano |
170T | Strední škola tele informatiky, p.o. Ostrava | NikMil19181 1.C | ano |
Olomoucký kraj | |||
107M | Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Šumperk, Gen. Krátkého 1 | LucDor16453 IT3A | ano |
107M | Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Šumperk, Gen. Krátkého 1 | DanZid16934 E3 | ano |
107M | Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Šumperk, Gen. Krátkého 1 | VitJan18910 IT1B | ano |
109M | Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola Přerov | KlaLin16325 2.BP | ano |
109M | Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola Přerov | KlaSim16324 2.BP | ano |
158M | Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24 | PetKot20605 4B | ne |
158M | Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24 | VojPik20550 2A | ne |
158M | Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24 | DomZem20588 2C | ne |
168M | Gymnázium, Olomouc – Hejčín | OndNed19601 IV.B6 | ano |
168M | Gymnázium, Olomouc – Hejčín | LukJan19599 V.A8 | ano |
Pardubický kraj | |||
122E | Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 | MicBra16918 7.A | ano |
122E | Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 | AmaKov17050 6. A | ano |
122E | Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 | YevKeb18889 1.H | ano |
152E | SPŠE a VOŠ Pardubice | JirBek18520 4.H | ano |
152E | SPŠE a VOŠ Pardubice | HraFan17286 2.D | ano |
152E | SPŠE a VOŠ Pardubice | DanHof18518 4.H | ano |
178E | Střední škola technická a dopravní Gustava Habrmana Česká Třebová | MicHor20214 I21 | ano |
178E | Střední škola technická a dopravní Gustava Habrmana Česká Třebová | OndBoh20982 I31 | ano |
178E | Střední škola technická a dopravní Gustava Habrmana Česká Třebová | JarZab20227 I21 | ano |
183E | Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim | PetUrb21495 I4 | ne |
183E | Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim | DomSok21559 I3B | ne |
183E | Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim | AnaKho21528 I2 | ano |
174E | DELTA SŠIE, s.r.o. Pardubice | MarHla20168 | ano |
Plzeňský kraj | |||
156P | Střední zemědělská a potravinářská škola Klatovy | PetNov17311 3.E | ano |
156P | Střední zemědělská a potravinářská škola Klatovy | JanMac17404 3.I | ano |
156P | Střední zemědělská a potravinářská škola Klatovy | MikPod18527 2. V | ne |
156P | Střední zemědělská a potravinářská škola Klatovy | MicUjc17309 3.E | ano |
Středočeský kraj | |||
141S | SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín | FilSre19450 2TA | ano |
141S | SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín | ZlaLac19390 2TA | ano |
141S | SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín | MarSoj19831 1TB | ano |
149S | Obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše Slaný | KatKul19564 3. A | ano |
149S | Obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše Slaný | IvePro20477 3.B | ano |
149S | Obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše Slaný | NicOnd20989 3.A | ano |
164S | Gymnázium Mladá Bleslav | LukHam21265 6.A | ano |
164S | Gymnázium Mladá Bleslav | MicHor21260 6.A | ano |
164S | Gymnázium Mladá Bleslav | MaxKra21266 6.A | ano |
Ústecký kraj | |||
125U | Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola – Teplice | MicKri16739 V2A | ano |
Zlínský kraj | |||
115Z | Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | DavPil17254 IT-4 | ano |
115Z | Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | MicDzu17202 IT-3 | ano |
115Z | Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | RadSan16509 IT-4 | ano |
118Z | Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Holešově | TomSys16865 2.B | ano |
118Z | Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Holešově | JakLaj16841 2.B | ano |
118Z | Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Holešově | DanSla16634 3.B | ano |
137Z | Střední průmyslová škola Otrokovice | DavChm18710 2.B | ano |
137Z | Střední průmyslová škola Otrokovice | MilSvo18604 2M | ano |
137Z | Střední průmyslová škola Otrokovice | PavIlc18556 3.A | ano |
154Z | Střední škola Kostka s.r.o. | TomLus19044 G3.A | ano |
154Z | Střední škola Kostka s.r.o. | IvaTro19383 P4.B | ne |
154Z | Střední škola Kostka s.r.o. | TomSed19415 G6.A | ne |
180Z | Střední škola Baltaci s. r. o. | JanBeh21042 3. AI | ano |
180Z | Střední škola Baltaci s. r. o. | EriKar21040 3. AI | ano |
180Z | Střední škola Baltaci s. r. o. | DanMah21031 2. AI | ano |
184Z | Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov | VojBra21385 Kvinta | ano |